Кіровоградщина: В облдержадміністрації відновили роботу комітету доступності

22 янв 2021 11:04 157 0 Общество
Кіровоградщина: В облдержадміністрації відновили роботу комітету доступності
 
Після річної перерви в облдержадміністрації відновив свою роботу комітет забезпечення доступності осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.  
 
Засідання відбулося учора, 21 січня. 
 
- Одним із головних завдань органів влади, органів місцевого самоврядування є створення доступного фізичного оточення для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Після значної перерви обласна державна адміністрація провела чималу роботу для відновлення діяльності обласного комітету доступності, - зазначив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.
 
Він додав, у процесі реформи децентралізації на території області перед новоствореними громадами стоїть також завдання забезпечити повний комплекс доступності для людей із інвалідністю. 
 
- Сьогодні ми прийняли рішення про необхідність напрацювати обласний план заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки «Безбар'єрна Кіровоградщина».
 
Нагадаємо, раніше очільник області Андрій Назаренко доручив відновити роботу комітету доступності.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий