Кропивницький: Відійшла у вічність педагог з гімназії Шевченка

21 янв 2021 17:01 2042 0 Общество
Кропивницький: Відійшла у вічність педагог з гімназії Шевченка
 
Померла від коронавірусу Тамара Павлівна Ворошилова, яка останнім часом боролася за життя у лікарні. Про це пише у ФБ директорка навчального закладу Галина Войная.
 
Тамара Павлівна працювала першим заступником директора із навчально-виховної роботи у гімназії Шевченка. 
 
"Пішла із життя високопрофесійна колега, любляча мама і турботлива бабуся! Її життя було присвячене школі. Я дякую Господу за те, що саме вона була моім першим заступником із навчально-виховної роботи. Її мудрість, філософія життя, людяність і доброта вражали і будуть вражати усіх, хто мав честь стикатися з Тамарою Павлівною!" - йдеться у повідомленні.
 
 
 
Колишній директор школи Віктор Громовий згадує спільні роки праці з колегою: 
 
"Пам'яті колеги...
Вона зажди була поряд. Вчитель з великої літери, взірець інтелігентної людини і просто гарна жінка.
Коли було прийнято рішення про відродження гімназії на базі школи №5, тодішній начальник міського управління освіти привів мене знайомитись із колективом. Тамара Павлівна була єдиною людиною, яка не побоялась поставити йому незручне запитання: Вікторе Павловичу, а вам не шкода п'ятої школи?!
 
Звісно, коли став директором, не міг не звернути на нею увагу. До того ж вона була головою профспілкового комітету школи. Я добре знав істину з курсу фізики: спиратись можна лише на те (і на тих), що чинить опір. Тому відразу ж призначив її заступницею директора.
 
Її професіоналізм і толерантність, розум і пошанування людської гідності, - усе це стало в пригоді молодій управлінській команді новоствореної гімназії.  До речі, середній вік нашої дирекції тоді був 36 років.
 
Тамара Павлівна Ворошилова і гімназія (колишні Кіровоградська школа №5) як ті сіамські "близнецы братья". Вона навіть мешкала в будинку через дорогу від школи...
Жнива ковідної скорботи продовжуються... Тільки в грудні гімназія втратила Інну Валентинівну Рожанчук і от знову страшна звістка.
Немає слів..."
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий