В Україні учнів випускних класів повернуть до очного навчання

20 янв 2021 11:02 126 0 Общество
В Україні учнів випускних класів повернуть до очного навчання
 
Повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним, – Сергій Шкарлет.
 
Повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим, інформує Урядовий портал.
 
Таку думку висловив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет учора, 19 січня, у своєму Telegram-каналі.
 
За його словами, вчителі мають перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Також хвилюються батьки та школярі, які протягом поточного навчального року готуються до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі.
 
- Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти, – зазначив Сергій Шкарлет.
 
Він додав, що розглядається питання повноформатного або змішаного навчання для школярів інших класів. Відповідно, тривають консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.
 
 Нагадаємо, раніше Міністр освіти і науки України зауважив, що після завершення посиленого карантину учні молодших класів можуть повернутися до очної форми навчання, учні середньої школи – до змішаної форми навчання.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий