Ельза Лещенко очолила департамент освіти та науки Кіровоградської ОДА

19 янв 2021 09:35 425 0 Политика
Ельза Лещенко очолила департамент освіти та науки Кіровоградської ОДА
 
Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко підписав розпорядження про призначення на посаду директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, інформує у ФБ Кіровоградська ОДА.
 
За результатами конкурсу департамент очолила Ельза Лещенко.
 
- Своїми першочерговими завданнями на посаді бачу насамперед безболісний перехід закладів і об’єктів освіти до громад. Друге, - це підтримка і розвиток Малої Академії Наук, створення ліцеїв ІІІ ступеня, а також організація належної підготовки учнів до ЗНО. Третє, - укріплення матеріальної бази ПТУ. Також важливий напрямок роботи, це розвиток інклюзії. Крім того, з огляду на вимогу часу, одним із викликів зараз є організація дистанційної освіти в закладах,- зазначила Ельза Лещенко.
 
Вона додала, активної участі у вирішенні потребує питання підвозу дітей шкільними автобусами у нових громадах та збалансоване меню у закладах освіти.
 
- У цілому проблем і викликів дуже багато, головне - комунікація з учителями, батьками, учнями - учасниками освітнього процесу. Тож будемо працювати, - підсумувала очільниця департаменту освіти і науки.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий