Кіровоградщина: Чи вдасться громаді села Копанки відбудувати нову церкву замість згорілої? (ВІДЕО)

15 янв 2021 12:32 502 0 Общество
Кіровоградщина: Чи вдасться громаді села Копанки відбудувати нову церкву замість згорілої? (ВІДЕО)
 
На місці згорілої 150-річної церкви на Кіровоградщині побудують нову, про це йдеться у відеосюжеті Суспільне Кропивницький.
 
 
 
Дерев’яну церкву, яка згоріла у селі Копанки Маловисківського району Кіровоградської області під час різдвяної служби, відновлюватимуть, – розповів  староста округу Олег Чумак.
 
- На відновлення після пожежі треба щонайменше три мільйони гривень, – каже Олег Чумак, - Церква розташована і обслуговує церковну громаду сел Гаївка, Копанки і села Полохівка. Кількість жителів – близько 500 осіб. Церковна громада нараховує до 50 осіб. Сподіваюся, що силами вірян відновимо храм.
 
Як розповідає священик Максим Мартинов, храм був побудований у 1857 році з дерева, він є унікальним, до того ж являється об’єктом культурної спадщини. Після того як розберуть згарище, громада планує відновити церкву.
 
Як коментує подію заступник начальника управління із запробігання надзвичайних ситуацій Василь Штогрін, пожежа виникла через порушення правил експлуатації твердопаливного котла, розташованого в приміщенні церкви.
 
 
 
 
 
 
 
ФОТО Суспільне Кропивницький
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий