Кіровоградське відділення Асоціації міст запрошує керівників громад на консультацію

13 янв 2021 17:16 199 0 Общество
Кіровоградське відділення Асоціації міст запрошує керівників громад на консультацію
 
 
«(НЕ)КРИЗОВІ КОМУНІКАЦІЇ ГРОМАД» - ініціатива Кіровоградського РВ Асоціації міст України  
 
Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України запрошує керівників та відповідальних за комунікацію працівникам органів місцевого самоврядування долучись до серії консультаційних зустрічей «(НЕ)Кризові комунікації громад», - йдеться у повідомлені організації. 
 
У зв’язку із карантинними обмеженнями консультації відбуватимуться он-лайн, на платформі ZOOM. Першу зустріч планують провести вже 20 січня. Для зручності і більшої ефективності роботи планується робота у міні-групах до 10 осіб.
 
Що ми пропонуємо:
  • познайомитись із колегами та обмінятись досвідом;
  • проаналізувати поточну ситуацію;
  • обговорити можливості покращення комунікації;
  • визначити алгоритми та періодичність розміщення інформації про діяльність органів місцевого самоврядування з урахуванням різних цільових аудиторії;
  • розробити орієнтовний контент план для вашої громади;
  • отримати практичні навички з написання інформаційних матеріалів.
 
 
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Валентини Остапчук, консультант з комунікації проєкту ПУЛЬС в Кіровоградському РВ АМУ
Контакти: ел. пошта – mistok2015@gmail.com
м.т. +38 099 961 05 16; +38 067 939 07 07.
 
 
- У більшості територіальних громад Кіровоградщини вже завершено формування штату виконавчих комітетів і призначені відповідальні за комунікацію фахівці. В рамках онлайн консультацій ми, перш за все хочемо, познайомитись з колегами, проаналізувати поточну ситуації і надати кілька практичний порад щодо висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Це важливо, адже і представники влади і мешканці території зацікавлені в розповсюджені достовірної і повної інформації про події в громаді, про ухвалені рішення і, зрештою, про витрати бюджетних коштів як індикатор відкритості та прозорості місцевої влади,  - так пояснила ідею ініціативи Валентина Остапчук, консультант з комунікації проєкту ПУЛЬС в Кіровоградському РВ Асоціації міст України. 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий