Держпродспоживслужба Кіровоградщини готова проводити ПЛР-тестування

12 янв 2021 08:54 223 0 Медицина
Держпродспоживслужба Кіровоградщини готова проводити ПЛР-тестування
 
Вірусологічний відділ Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби готовий проводити ПЛР-тестування, інформує у ФБ Кіровоградська ОДА. 
 
Обласний лабораторний центр закінчив верифікацію результатів досліджень на відповідність.
 
- Для проведення досліджень використовуються три приміщення лабораторії: кімната пробопідготовки, кімната виділення та кімната ампліфікації, які укомплектовані необхідним обладнанням. До роботи залучені провідні фахівці вірусологічного відділу, – прокоментував начальник головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.
 
Він додав, лабораторія має необхідне обладнання для проведення тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, реактиви й тест-системи.
 
При цьому зауважив, лабораторія не відбирає зразки самостійно, а працює з наданим біоматеріалом.
 
- Залучення до роботи ще однієї лабораторії дасть можливість розвантажити обласний лабцентр і збільшити кількість тестувань, – наголосив Ігор Бойчук.
 
Потужність лабораторії до 100 проб на добу.
Нагадаємо: раніше очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко доручив розширити можливості проведення ПЛР-тестувань у регіоні.
У жовтні запрацювала ПЛР-лабораторія в обласній лікарні. Її потужність до 50 проб на добу.
 
Як уже зазначалося, обласний лабцентр у грудні збільшив свої потужності діагностики COVID-19 до півтори тисячі проб на добу.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий