Кіровоградщина: Весною планується ремонт траси у Гайворонському районі

8 янв 2021 13:23 1054 0 Общество
Кіровоградщина: Весною планується ремонт траси у Гайворонському районі
 
У квітні планують розпочати капремонт ремонт автомобільної дороги Т-02-07.
 
Автомобільний шлях Т-02-07 (Джулинка – Гайворон – Благовіщенськ) з’єднує Вінницьку і Кіровоградську області і веде до автомагістралі Київ-Одеса. В 2020 році дорогу частково відремонтували на ділянці об’їзної дороги в Гайвороні, яка є в комунальній власності міста. Ремонт був здійснений завдяки субвенції з державного бюджету та виготовленим міською радою проектам капремонту. Проте інші ділянки автошляху, який проходить через весь Гайворон, ділянки Гайворон – Хащувате, і далі в напрямку Благовіщенська, у вкрай поганому стані. Дорога побудована більше 30-ти років тому і за час незалежності вона капітально не ремонтувалась – йдеться у повідомлені Гайворонської міської ради. 
 
Питання ремонту автошляху міською радою Гайворона піднімалось протягом останніх п’яти років. Неодноразово звертались до обласної ради, райдержадміністрації та органів державної влади. Допомога прийшла від депутата Юрія Кузбита, який представляє 101-й виборчий округ Кіровоградщини у Верховній Раді. Міський голова Роман Волуйко особисто зустрічався з депутатом і під час зустрічей піднімав наболіле питання ремонту дороги.
 
 Уже влітку 2020 року було розпочато роботу над проектом капремонту дороги. З ініціативи міського голови Романа Волуйка з міського бюджету було виділено 50 тисяч гривень на співфінансування проектно-кошторисної документації. Хоча дорога проходить через три райони, лише Гайворонська міська рада виступила зі співфінансуванням. 
 
 
Далі стартував довгий процес підготовки необхідних документів. Службою автодоріг в Кіровоградській області було оголошено тендер з визначення виконавця проекту. 29 грудня 2020 року на веб-сторінці «Prozorro» було опубліковано інформацію про оголошення тендеру про «Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т- 02-07 Джулинка – Гайворон – Благовіщенське - /М-05/ на ділянках км 6+800 - км 16+100, 18+690 - км 49+217». Очікувана вартість проєкту становить 634 115 703,40 гривень. Фінансування буде забезпечено з державного бюджету.
Ремонт Т-02-07 планують провести протягом 2021 року. На відремонтованому шляху мають намір встановити ваговий комплекс, який дасть можливість контролювати навантаження на дорожнє покриття. 
 
Валентина Остапчук,
консультант з комунікації Кіровоградського РВ АМУ
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий