У Кропивницькому судитимуть двох громадян за підкуп виборців

5 янв 2021 13:04 169 0 Политика
У Кропивницькому судитимуть двох громадян за підкуп виборців
 
Двоє місцевих мешканців постануть перед судом за обвинуваченням у підкупі виборців.
 
Кіровоградська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно двох мешканців Кропивницького за фактом  підкупу виборців на користь однієї з політичних сил на місцевих виборах у жовтні 2020 року (ч.4 ст. 160 КК України).
 
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт щодо двох фігурантів справи за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України направлено на розгляд до Ленінського районного суду.
 
Як ми повідомляли раніше, група осіб, з метою отримання переваги на виборах кандидатів на пости депутатів органів місцевого самоврядування від однієї з політичних сил, планували здійснити підкуп 65 виборців. Пропонувалось виплатити виборцям неправомірної вигоди у загальному розмірі 32 500 грн за реалізацію свого виборчого права за визначеного кандидата. Вартість кожного голосу становила 500 грн.
 
Викриття правопорушників відбулось 24 жовтня, у Кропивницькому, у результаті спільної роботи обласної прокуратури, УСБУ в області та слідчих СУ Нацполіції в області.
 
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий