У Кропивницькому нагороджують переможців художнього конкурсу "Щаслива дитина - квітуча Україна" (ВІДЕО)

5 янв 2021 13:01 570 0 Культура
У Кропивницькому нагороджують переможців художнього конкурсу "Щаслива дитина - квітуча Україна" (ВІДЕО)
 
Галерея "Елисаветград" нагороджує найкращих учасників всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна". 
 
Дипломи та подяки, настінні годинники та календарі отримують юні художники та керівники художніх гуртків, вчителі. 517 чоловік стали переможцями конкурсу. Усього у різні куточки України організатори конкурсу розіслали 326 посилок з нагородами.
 
 
У 2020 році у конкурсі взяли участь 4 207 дітей. Цього разу організаторам вдалося долучити до справи друзів, меценатів, знайомих, які зробили посильний внесок у конкурс.
Власник галереї "Єлисаветград" Микола Цуканов планує експонувати роботи дітей в інших країнах: Грузії та Норвегії.
 
Як пише на сторінці у ФБ Микола Цуканов:
 
- У цьому році ми заснували благодійний фонд "Щаслива дитина - квітуча Україна", який допомогає нам реалізувати мрії багатьох дітей, та дорослих, які в першу чергу направлені на розвиток культури в Україні. У 2021 році наші проєкти будуть більш яскраві, помітні, амбітні...
 
 
Охочі можуть придбати у галереї за 15 гривень яскравий календар на 2021 рік, який рекламує конкурс, і на якому відображена робота художниці з Києва Каті Дудник. 
 
Кошти від продажу йдуть на підтримку Благодійного фонду  "Щаслива дитина - квітуча Україна"
Рахунок фонду Приватбанк: 4246001000530851 з обов’язковим зазначенням в графі «Призначення платежу» – «БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК»
 
Телефон для довідок: 050 457 22 35
 
 
 
 
Вчителька Завадівської гімназії Оксана Тертиця завітала до галереї, аби отримати нагороди для своїх вихованців, які брали участь у конкурсі.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий