Андрій Райкович: програми розвитку Кропивницького мають бути ефективними і зрозумілими для громади

4 янв 2021 13:04 576 0 Политика
Андрій Райкович: програми розвитку Кропивницького мають бути ефективними і зрозумілими для громади
 
Підготовка і формування галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького на 2021 і наступні роки залишаються пріоритетним завданням виконавчих органів міської ради у перші дні нового року, інформує сайт Кропивницької міської ради.
 
На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні,4 січня.
 
- Програми, які будуть реалізовуватися у поточному році, мають бути ефективними, прозорими і зрозумілими не тільки для спеціалістів, а й для всієї громади, - відзначив очільник міста. – Всі пункти заходів програм необхідно проревізувати та адаптувати їх до умов 2021 року у відповідності до фінансових можливостей міського бюджету.
 
За словами міського голови, поточний рік буде напруженим і наповненим реальними кроками з розвитку території обласного центру. Відповідно, необхідно максимально залучити для їхньої реалізації співфінансування з державного бюджету.
 
- Наші детально прописані і обраховані пропозиції до вищих органів влади для фінансування з державних фондів мають бути регулярними, обґрунтованими і публічними, - підкреслив Андрій Райкович. – Маємо вести широкий суспільний діалог щодо реалізації галузевих програм соціально-економічного розвитку міста із залученням громадських експертів та активно використовувати адміністративний вплив. Усі пропозиції від громадськості ми уважно вивчатимемо і враховуватимемо.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий