Для громадян Білорусі спростили порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні

24 дек 2020 12:06 539 0 Политика
Для громадян Білорусі спростили порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні
 
Спрощено порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні для громадян Республіки Білорусь, інформує Урядовий портал.
 
 Уряд прийняв постанову, якою запроваджено спрощений порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання громадянам Республіки Білорусь, які є підприємцями, висококваліфікованими спеціалістами, зокрема, фахівцями у сфері інформаційних технологій та інновацій, та членам їхніх сімей. Проект постанови розроблений за ініціативи Державної міграційної служби на виконання підпункту 2 статті 1 Указу Президента України «Про деякі заходи щодо залучення підприємців, висококваліфікованих спеціалістів, які є громадянами Республіки Білорусь».
 
Відтепер громадяни Білорусі, які звернулися до територіальних органів ДМС із заявою про надання дозволу на імміграцію як висококваліфіковані спеціалісти, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України, а також члени їхніх сімей (чоловік, дружина, неповнолітні діти, непрацездатні батьки), зможуть одразу із заявою про надання дозволу на імміграцію подати заяву на оформлення посвідки на тимчасове проживання. Посвідку на тимчасове проживання буде оформлено на весь період розгляду їхньої заяви на отримання дозволу на імміграцію, що дасть їм змогу вільно перетинати державний кордон України протягом часу, поки буде розглядатися їхня заява на імміграцію.
 
Звертаємо увагу, що такий порядок діятиме до 31 грудня 2021 року.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий