Кропивницький: Виставка місцевої майстрині Людмили Макей переїхала до філармонії

17 дек 2020 13:34 686 0 Культура
Кропивницький: Виставка місцевої майстрині Людмили Макей переїхала до філармонії
 
Уже десять днів минуло відтоді, як, махнувши прощально хвостиками, закрилася моя персональна виставка «Люди, квіти, кити і коти» в Кропивницькій Кав'ярны Театральна. Про це у ФБ пані Людмила пише на своїй сторінці у ФБ.
 
"А люди все пишуть, телефонують і запитують: а де і коли її можна побачити? Тому що тижня явно виявилося замало, аб з картинами познайомилися всі охочі.
 
Але є і хороша новина: моя виставка стала пересувною та переїхала в інше місце. Мої кити і коти оселилися в Кіровоградській філармонії. Тепер вони тішать погляди шанувальників музики і відвідувачів кафе «Арт», і там же ніжаться в очікуванні своєї ялинки мої ексклюзивні ялинкові кульки з петриківським розписом. І картини, і кульки можна купити за дуже смачною ціною, яка буває тільки напередодні новорічних свят.
Так що, друзі, у вас є шанс оглянути та придбати не за всі гроші світу картину з теплою історією, написану олійними фарбами на полотні. Мої котики, люди і квіти з китами будуть щасливі перейти в добрі руки справжніх цінителів прекрасного. Це буде ваше найкраще придбання року, що минає, яке, впевнена, оцінять і підтримають ваші близькі. А друзі та колеги таємно обзавидуються і захочуть собі такий же шедевр. Але він вже буде висіти на стіні у вашій вітальні...
 
Чекаю ваших дзвінків і повідомлень в директ. Знижки діятимуть лише до Нового року. До зустрічі!" - йдеться у повідомленні.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий