Учасниця АТО з Кіровоградщини продовжила військову службу в ЗСУ

4 дек 2020 12:37 721 0 АТО
Учасниця АТО з Кіровоградщини продовжила військову службу в ЗСУ
 
 
Адаптація демобілізованих військовослужбовців до мирного життя у кожному випадку проходить по-різному. Для когось цей процес минає швидко, завдяки підтримці з боку близьких та улюбленій роботі, а для когось – розтягується на довгі місяці.
 
Яна Братченко, від самого початку бойових дій на сході України, зрозуміла, що в такий складний для країни час, її місце саме там, на передовій. Тому з 2016 по 2019 рік вона сумлінно захищала територіальну цілісність України у зоні проведення АТО.
 
Повернувшись до звичного життя, Яна відразу почала шукати «своє» місце в суспільстві. Дівчина розуміла, що швидше адаптуватися допоможе робота, але все ніяк не могла вирішити, у якому напрямку рухатися та де шукати розради. Незважаючи на підтримку рідних та друзів, дівчина ще довго була на роздоріжжі.
 
Плануючи своє мирне життя, Яна, що була демобілізована з військової служби, вирішила по допомогу у працевлаштуванні звернутися до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості. Разом з фахівцями вивчалися різні варіанти працевлаштування.
 
Проте, осмисливши усі свої вміння та вподобання, довгий час Яна Братченко без військової служби не змогла, тому вже у лютому 2020 року підписала контракт на військову службу в Збройних Силах України за контрактом.
 
ФОТО умовне
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий