Нові електронні функції відбору постачальників

3 дек 2020 14:04 1224 0 Новости компаний
Нові електронні функції відбору постачальників

Вже на початку грудня замовники мають змогу скористатися новим функціоналом платформи ЕСЗ. Переведення змісту статті сімнадцятої в електронний формат виконання, надає можливість швидко вирішувати питання недопуску сумнівних учасників до торгів на прозоро zakupki ua.

Відсьогодні, усі новостворені оголошення про закупівлю отримають механізм переведення своїх тендерних умов в автоматичний формат. За попередньої практики, усі вимоги замовника прописувалися ТД у документі Word, що завантажувався на сторінку тендеру. Такий досвід демонструє підвищення ризику допущення помилок під час формування учасником своєї пропозиції.

Високе нагромадження інформації: з аргументованими посиланнями на конкретні діючі норми права та цитатні уривки, дезорієнтує людську увагу під час вичитки завдання. Через що, вірогідність ненадання якоїсь довідки чи сканованого документу дуже висока, при тому, що робітник постачальника, який формує документальний пакет пропозиції, може бути засипаний цими папірцями. У таких випадках, замовник змушений відхиляти навіть економічно вигідні пропозиції, а значить, знижується і конкурентна складова діалогу майбутнього аукціону.

Електронна оптимізація механізму подання пропозицій, зі слів генерального директора підприємства, дозволить, буквально, нівелювати ризик допущення помилки. Розвантаження профільного штату обох сторін закупівельного процесу прискорить терміни та чіткість його проведення. Цей апгрейд позитивно вплине на корупційну складову, бо за електронних умов внесення вимог, шахраювати з боку замовника буде надзвичайно складно.

Стаття 17 регламентує причини відхилення пропозицій учасників, - податкова заборгованість, корупційні порушення чи багаторазова відмова від участі у аналогічних договорах, тощо. При поданні пропозиції, учасник бачить критерії, подані замовником: адресат критерію, посилання (можливо кілька) на законодавчу норму, та варіанти відповідей у форматах, на які очікує замовник. Підприємець обирає документ чи заяву, або ставить відмітку в полі «так», коли особливих довідок не вимагається. У випадку підвантаження відповідного документу, що відповідає суті запиту, заголовок поля заповнюється самостійно користувачем.

Новий закон про публічні закупівлі тут планується буквально вшити у конструктив ЕСЗ. Наступним оновленням стане автоматизація процесу кваліфікації, що регульований статтею 16 закону.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий