ЦВК опублікувала усі результати місцевих виборів на Кіровоградщині

20 нояб 2020 13:09 531 0 Политика
ЦВК опублікувала усі результати місцевих виборів на Кіровоградщині

На сайті Центральної виборчої комісії оновили дані щодо результатів місцевих виборів у Кіровоградській області. На ранок 20 листопада відомі результати виборів голів усіх 49 громад та депутатів усіх 56 рад.

Про це інформує UA:Кропивницький.

На ранок 31 жовтня були відомі результати виборів голів Новоукраїнської міської, Устинівської селищної та Ганнівсьої сільської (Новоукраїнський район – ред.) рад, а також депутатів Устинівської селищної ради Кропивницького району.

На ранок 4 листопада були відомі результати виборів голів 17 громад та депутатів 12 рад. Пізніше опублікували результати виборів міського голови Кропивницького.

На 13:30 5 листопада були відомі результати виборів голів 29 громад та депутатів 22 рад.

На 16:30 7 листопада були відомі результати виборів голів 38 громад та депутатів 34 рад, серед яких 2 з 4 районних.

На 11:00 9 листопада були відомі результати виборів голів 46 громад та депутатів 38 рад, серед яких 3 з 4 районних.

На 14:30 11 листопада були відомі результати виборів голів 48 громад та депутатів 45 рад, серед яких обласна, районні та 1 з 2 районних в обласному центрі.

На 11:00 13 листопада відомі результати виборів голів усіх 49 громад та депутатів 51 з 56 рад, серед яких обласна, районні та районні в обласному центрі.

Протягом 13-19 листопада дані оновили.

Вибори депутатів селищних рад

Голованівський район

  • Новоархангельська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 7 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 4 – з політичної партії ”Слуга народу”, по 3 – з ”Опозиційної платформи – За життя” та політичної партії ”Європейська солідарність” і по 2 – з політичних партій ”За майбутнє”, ”Радикальної Партії Олега Ляшка” та ”Наш край”.

Кропивницький район

  • Компаніївська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 7 – з політичної партії ”Слуга народу”, 6 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 4 – з політичної партії ”Європейська солідарність” та ”Опозиційної платформи – За життя”, 3 – з політичної партії ”За майбутнє” і 2 – з політичної партії ”Наш край”.
  • Новгородківська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 6 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, 5 – з політичної партії ”Слуга народу”, по 4 – зі Всеукраїнських об’єднань ”Свобода” і ”Батьківщина” та ”Опозиційної платформи – За життя”, 3 – з політичної партії ”Наш край”.

Новоукраїнський район

  • Добровеличківська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 8 – з політичної партії ”Слуга народу”, 5 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”,4 – з ”Опозиційної платформи – За життя” і по 3 – з політичних партій ”За майбутнє”, ”Європейська солідарність” та ”Пропозиція”.

Олександрійський район

  • Онуфріївська селищна рада. Кількість депутатів – 26: по 5 – з ”Опозиційної платформи – За життя” та політичної партії ”Слуга народу”, 4 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 3 – з політичних партій ”Команда Левченка”Народовладдя” та ”Європейська солідарність” і по 2 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка”, політичних партій ”Наш край” та ”За майбутнє”.

Що відомо

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий