Як лікуються інфіковані коронавірусною інфекцією у кропивницькій лікарні (ФОТО)

18 нояб 2020 13:40 5454 5 Медицина
Як лікуються інфіковані коронавірусною інфекцією у кропивницькій лікарні (ФОТО)

 

Весна 2020 року у Кропивницькому розпочалася з коронавірусної інфекції.

Першу міську лікарню, що на Валах, переобладнали, аби оперативно лікувати інфікованих осіб. Медиків повністю забезпечили відповідним обмундируванням.

Хоча лікування хворих, у яких підтвердився COVID-19 відбувається безкоштовно, хотілося, щоб і умови були належні.

Для прикладу, хворі, які перебувають у неврологічному відділенні, мають лише один туалет на десять палат, а це 40 людей. І один умивальник. Також пацієнти користуються двома холодильниками.

Побачити все своїми очима. Популярні питання про COVID-19.

 

Державна служба з питань праці розслідує випадки загибелі медиків від коронавірусу

Харчування 3-х разове: сніданок десь о восьмій годині, обід — о 12-й і вечеря о 16-й годині.

На сніданок майже завжди подається дуже рідкий супчик, на обід — перша і друга страви, рідко є салат, і на завершення дня - знову суп.

І таке харчування для людей, які приймають водночас мінімум по п’ять-шість різноманітних препаратів і харчування при цьому має бути більш збалансованішим.

Палати облаштовані ліжками, які давно не замінювалися. А стіни періодично підфарбовують.

Для відвідувачів вхід заборонений. Всі смаколики рідні передають через вікно. І от хворий із температурою чи ні, має підійти до вікна, відкрити, забрати свій пакунок і продовжити лікування далі.

При всіх цих умовах велика вдячність медикам, які цілодобово працюють у так званих "скафандрах" і рятують людські життя.

Комментарии
Author avatarИнна Примак19 нояб. 2020 г., 8:59:35

Той, хто писав цей матеріал, я сподіваюсь, Ви ж розумієте, що в місті всього одразу не зробиш? Так, це відділення вже старе і конче потребує ремонту. Але! До нього просто поки не дійшла черга. Порахуйте, скільки всього в медицині було зроблено за п'ять років: пологовий, інсультний центр і гемодіаліз (яких в місті просто не було, від слова зовсім) амбулаторії, дитяче інфекційне, паліатив, рентген відділення, діагностичний центр і ось добудовується легенева терапія... Скільки придбано обладнання я мовчу. Щодо харчування. Я теж там лежала і теж їла ті супчики, для організму, який бореться з важкою хворобою - то саме те, що треба! Поцікавтесь думкою лікарів. до відновлення відділення черга ще дійде

Author avatarИрина Задорожная19 нояб. 2020 г., 9:15:01

Лечение платное для всех!!!! Врач Анна Влалимировна равнодушная мадам, не дай Бог к ней попасть на лечение, нам удалось перевести больного в областную больницу, и Слава Богу, а вот Анна Владимировна нам говорила, что смиритесь, человек умирал у нее!

Author avatarІгор Васильович19 нояб. 2020 г., 9:58:04

Машини з домовинами краще?

Author avatarKat Sheva19 нояб. 2020 г., 11:02:21

Полностью согласна, что врач на валах в терапевтическом отделении безразлична, если бы у неё остались лечиться, то исход был бы плохим (хотя по её совету должны были смириться....((

Author avatarЛео Дубр21 нояб. 2020 г., 14:39:16

Пані Інно Примак. Чому Ви вставили слово одразу? На мій погляд, воно тут зовсім недоречне і ні в якому разі не може нести виправдального характеру. Ви самі пишете, що приміщення дуже старе. То, воно ж не одразу таким стало?

Оставить комментарий