Державна служба з питань праці розслідує випадки загибелі медиків від коронавірусу

18 нояб 2020 11:24 367 0 Медицина
Державна служба з питань праці розслідує випадки загибелі медиків від коронавірусу
 
Міністр соціальної політики Марина Лазебна поінформувала про виплати сім’ям медиків, які загинули від COVID-19, про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.
 
Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час виступу у Парламенті 17 листопада поінформувала про виплати сім’ям медиків, які загинули від COVID-19.
 
- Завершено розслідування 114 випадків. Розслідування проводиться Державною службою з питань праці. З них 35 були визнані як пов'язані з виробництвом, а 79 – не пов'язані, – повідомила Міністр.
 
За словами Марини Лазебної, щодо 35 випадків по загиблих медиках – родинам, право яких встановлено на виплату, відповідні кошти виплачено.
 
Міністр заявила, що більшість сімей медиків, які загинули від COVID-19, ще не отримали компенсації, оскільки йде тривале розслідування кожного з випадків.
 
- Щодо 136 випадків проводиться надалі розслідування. Воно тривале – мене не задовольняє, що воно проводиться 2-3 місяці, але ми знаємо проблему. В комісію повинен входити такий професіонал як профпатолог, але їх на сьогодні в Україні одиниці і це все стримує швидке розслідування, – сказала Марина Лазебна.
 
Міністр підкреслила, що кошти у Фонді соціального страхування є і Уряд готовий виплачувати їхнім родинам.
 
Марина Лазебна також додала, що медикам, які отримали другу та третю групу інвалідності, також почали виплачувати кошти.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий