Постраждалим від буревію мешканцям виплатили 1,3 мільйона гривень

17 нояб 2020 16:03 488 0 Общество
Постраждалим від буревію мешканцям виплатили 1,3 мільйона гривень
 
Постраждалим від буревію мешканцям Кропивницького виплачено 1,3 мільйона гривень матеріальної допомоги, про це пише сайт міської ради.
 
У Кропивницькому продовжуються роботи з ліквідації наслідків руйнівного буревію у двох мікрорайонах міста - Лелеківки та Старої Балашівки.
 
Про хід їх виконання повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Серій Коваленко під час брифінгу сьогодні, 17 листопада.
 
За його словами, робоча група оглянула та підтвердила пошкодження у 279 приватних домоволодіннях. Експерти встановили, що 43 з них зазнали незначних пошкоджень та не потребують великих капіталовкладень.
 
Станом на 17 листопада активні відновлювальні роботи ведуться у 236 господарствах. На 14–ти будинках, власниками яких є одинокі малозабезпечені громадяни, ремонт здійснюється за рахунок коштів, зібраних через благодійний фонд “Смайл”, іншим 222 власникам на відновлення зруйнованих конструкцій будинків виплачена матеріальна допомога з міського бюджету.
 
- Матеріальна допомога видана 95 особам на загальну суму 1,3 мільйона гривень. На розгляді комісії залишаються заяви від 127 домоволодінь. Сьогодні члени комісії з розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги продовжать свою роботу. Жоден постраждалий мешканець міста не залишиться поза увагою влади, - запевнив Сергій Коваленко.
 
Крім того, повністю відпрацьована проєктно-технічна документація на виконання відновлювальних робіт будинків ОСББ “Лелеківський”. У п’ятницю, 13 листопада, відновлено газопостачання до квартиронаймачів ОСББ.
 
- Вже перераховано 499 тисяч гривень з міського бюджету на казначейський рахунок ОСББ. Роботи продовжуються. Ситуація перебуває під постійним контролем, - зазначив очільник управління.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий