У Софії Київській проходить виставка ескізів великого Державного герба

17 нояб 2020 15:13 516 0 Культура
У Софії Київській проходить виставка ескізів великого Державного герба
 
У Софії Київській проходить виставка ескізів великого Державного герба, інформує Міністерство культури та інформаційної політики України.
 
З 13 до 27 листопада у виставкових залах “Хлібня” Національного заповідника “Софія Київська” проходить виставка робіт, що надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.
 
Всього представлено 112 робіт. Оскільки процедура конкурсу є анонімною, представленні ескізи не підписані іменами авторів. Після визначення найкращих робіт Організаційний комітет оприлюднить інформацію про переможців.
 
Наразі фахове журі конкурсу, що складається з провідних істориків, юристів, мистецтвознавців, науковців та геральдистів, проводить оцінювання отриманих ескізів.
 
Нагадаємо, що найкращі проекти ескізів отримають премії: перша премія - 100 тис. грн, друга премія - 50 тис. грн, третя премія - 30 тис. грн.
 
Відповідно до постанови про проведення конкурсу, до 1 грудня 2020 р. Міністерство культури та інформаційної політики України має подати Міністерству юстиції пропозиції за результатами конкурсу для врахування їх під час розроблення проекту Закону України «Про державні символи України».
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий