Що обговорювали Дмитро Кулеба з Міністром закордонних справ Королівства Швеції?

16 нояб 2020 10:00 814 0 Политика
Що обговорювали Дмитро Кулеба з Міністром закордонних справ Королівства Швеції?
 
Дмитро Кулеба: Донбас і Крим будуть серед пріоритетів Шведського головування в ОБСЄ у 2021 році, Про це інформує Міністерство закордонних справ України.
 
13 листопада Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів віртуальну зустріч із Міністром закордонних справ Королівства Швеція Анн Лінде.
 
Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та зусилля з мирного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі.
 
Дмитро Кулеба поінформував про ініціативи України у рамках Нормандського формату та Тристоронньої контактної групи. Сторони підкреслили важливість неухильного виконання Росією раніше досягнутих домовленостей для просування мирного врегулювання на сході України.
 
Сторони приділили окрему увагу пріоритетам головування Швеції в ОБСЄ у 2021 році.
 
- У нас є добра традиція, коли новий Діючий голова ОБСЄ здійснює перший закордонний візит саме до України. В її продовження, буду радий вітати Анн Лінде в Києві на початку наступного року. Ми високо цінуємо готовність Швеції включити питання російської агресії на Донбасі та тимчасової окупації Криму до пріоритетів головування Швеції, — зауважив Дмитро Кулеба.
 
Міністр також виступив за забезпечення належного моніторингу ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в Криму.
 
Дмитро Кулеба поінформував Анн Лінде про ініціативу створення Кримської платформи та запросив Швецію долучитися до її роботи.
 
Окремою темою розмови стало забезпечення ефективного функціонування антикорупційної інфраструктури в України. Дмитро Кулеба запевнив у готовності Президента та Уряду України зробити все належне, аби забезпечити безперешкодну та незалежну діяльність українських антикорупційних органів.
 
Міністри також обмінялися думками щодо ситуації в Білорусі, Молдові та Грузії.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий