«Інтертелеком» пропонує встановити міський номер на мобільному

16 нояб 2020 10:42 1002 0 Новости компаний
«Інтертелеком» пропонує встановити міський номер на мобільному
 
Прямий міський номер від оператора «Інтертелеком» у вашому телефоні: вигідні тарифи, безкоштовні хвилини і послуга SIP-телефонії.
 
Телефонний зв’язок настільки увійшов у повсякденне життя, що обійтися без нього практично неможливо. Незважаючи на активний розвиток інтернет-зв’язку, потреба в розмовах телефоном залишається завжди. Особливо зручно мати прямий міський номер у своєму телефоні і при цьому використовувати всі можливості мобільного зв’язку в зручному для вас місці.
 
Можливість мати альтернативний номер для зв’язку оцінять підприємці, які хочуть використовувати міський номер при спілкуванні з партнерами і клієнтами, а також люди похилого віку, які часто телефонують на міські номери.
 
Компанія «Інтертелеком» надає послугу Прямого міського номера з вигідними тарифними планами і можливістю підключення додаткових вилин і мегабайт.
 
Незаперечною перевагою наявності прямого міського номера в мобільному телефоні є:
 
  •  безкоштовні дзвінки для абонентів, які телефонують вам зі стаціонарних телефонів в Україні;
  •  мобільність послуги – пересуваючись містом, ви приймаєте дзвінки на свій міський номер;
  •  можливість безкоштовних вихідних дзвінків на міські номери, а також на мобільні мережі інших операторів України;
  •  можливість підключення декількох прямих міських номерів різних міст України, що забезпечить додаткові зручності при прийомі дзвінків з інших міст України;
  •  можливість вибору номера: «Інтертелеком» надає номери для підключення міського телефона з власного номерного ресурсу, і ви можете вибрати легкий для запам’ятовування номер з послугою «Номер на вибір»;
  •  використання прямого міського номера з інтернетом від «Інтертелекому» знизить ваші витрати на мобільний зв’язок, а також витрати ваших партнерів, близьких і друзів на спілкування з вами.
 
В рамках програми лояльності компанія «Інтертелеком» як бонуси надає своїм абонентам безкоштовні хвилини та мегабайти, що дає можливість вільно користуватися послугами зв’язку, не замислюючись про використані хвилини і мегабайти.
 
Компанія «Інтертелеком» також розробила пропозицію для клієнтів, у яких немає додаткового CDMA-обладнання, або вони не планують купувати ще один телефон, на якому буде встановлено Прямий міський номер.
 
Прямий номер можна встановити на будь-який смартфон і навіть ПК. Для цього необхідно скористатися послугою SIP-телефонії. Принцип її роботи такий: прямий міський номер прив’язується до спеціальної програми, встановленої на операційну систему вашого обладнання (детальніше про послугу SIP та необхідне програмне забезпечення). При цьому вихідні і вхідні дзвінки здійснюють так само, як і зі звичайного телефона. Зараз цю послугу компанія «Інтертелеком» надає безкоштовно! Таким чином, абонент одночасно може використовувати прямий міський та мобільний номер на своєму телефоні. 
 
Щоб це стало реальністю, потрібно просто забезпечити підключення до інтернету. Крім того, навіть перебуваючи за межами України, абонент обслуговується за єдиними тарифами, для нього зберігаються безкоштовні дзвінки всередині мережі оператора, а також безкоштовні вхідні та вихідні (на міські номери вашого населеного пункту) дзвінки.
 
Багато абонентів повною мірою оцінили переваги SIP-послуги від оператора «Інтертелеком». У магазині «Інтертелеком», а також в Центрі інформаційної підтримки оператора вам допоможуть налаштувати програмне забезпечення, а також розкажуть про тарифи і номерну ємність у вашому місті, щоб ви змогли придбати прямий міський номер, не витрачаючи кошти на додатковий CDMA-телефон.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий