На Кіровоградщині з допомогою камер відеоспостереження копами розкрито більше 26% кримінальних справ

12 нояб 2020 11:46 227 0 Происшествия
На Кіровоградщині з допомогою камер відеоспостереження копами розкрито більше 26% кримінальних справ

У рамках співпраці поліції та органів влади і самоврядування в області розширено систему відеонагляду.

Ці заходи сприяють профілактиці правопорушень, підтриманню правопорядку та формуванню безпечного середовища. В цілому на території Кіровоградщини до системи відеонагляду поліції області наразі інтегровано 275 камер відеоспостереження.

Минулого тижня у рамках реалізації програми «Безпечне місто» 12 камер були встановлені у мікрорайоні Новому. Інформація з них надходить до ситуаційного центру поліції, де функціонує загальнообласна система відеоаналітики.

Відеокамери мають здатність розпізнавати транспортні засоби за номерними знаками чи маркою автомобіля, а також обличчя осіб, та мають функції нічного бачення.

Загалом у поточному році на території області з допомогою камер відеоспостереження поліцейськими розкрито більше 26% від загальної кількості кримінальних правопорушень.

Крім того, дані з камер використовувалися для здійснення правоохоронної діяльності за різними напрямками, зокрема під час огляду місця події, відстеження руху транспортних засобів, проведення інших заходів – загалом у понад 42% випадків.

Нагадаємо, у грудні 2018 року у поліції Кіровоградщини презентували систему відеоаналітики, мета якої – створення технологічної платформи забезпечення комплексної безпеки. 

Влітку 2019 року поліція області та міська влада Кропивницького підписали меморандум про співпрацю – зокрема щодо встановлення на території міста камер відеоспостереження.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий