У Кропивницькому через порив труби декілька будинків і дитсадок залишились без тепла

10 нояб 2020 14:08 448 0 Общество
У Кропивницькому через порив труби декілька будинків і дитсадок залишились без тепла
 
 
Опалювальний сезон у Кропивницькому поступово входить у штатний режим. Про це у ФБ пише міська рада.
 
І хоч ремонтні бригади КП «Теплоенергетик» продовжують ліквідовувати локальні руйнування теплових мереж, 93% житлових будинків вже з теплом. Про це сьогодні, 10 листопада, під час брифінгу  у міській раді повідомив директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник.
 
За інформацією керівника теплопостачального підприємства, станом на сьогоднішній ранок через нічний порив трубопроводу від теплопостачання було відключено 58 будинків і дитячий садок по вулиці Вокзальній. Нині там ведуться ремонтні роботи, і в другій половині дня теплопостачання буде відновлено.
 
Також Олександр Чельник повідомив, що цього ж дня зранку було відновлено теплопостачання 85 будинків у центральній частині міста, які вчора були відключені через руйнування трубопроводу діаметром 800 мм. По вулиці Волкова нині теж тривають ремонтні роботи. У зону відключення потрапило 19 будинків. Ліквідація локальних руйнувань тепломереж проводиться і по вул. Тарковського та проспекту Студентському. Соціальних об’єктів: шкіл, лікарень, дитячих садочків - у цій зоні відключення немає.
 
- Роботи ведуться, коло руйнувань зменшується, теплова мережа “заспокоюється”. Протягом тижня ми вже маємо вийти на більш сталий режим роботи підприємства, - зазначив Олександр Чельник. - Дякую нашим працівникам, які восьму добу працюють у надскладних умовах. Всі вони усвідомлюють, що треба робити усе можливе, щоб якнайшвидше відновити теплопостачання у будинках кропивничан.
 
У свою чергу т. в. о. начальника головного управління ЖКГ Тетяна Свченко додала, що на всіх комунальних підприємствах були створені аварійні бригади, на ліквідаціях внутрішньобудинкових поривів працюють житловоексплуатаційні організації. Ремонтні бригади КП “Теплоенергетик” працюють цілодобово.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий