Цьогоріч на Кіровоградщині відремонтують рекордну кількість мостів

3 нояб 2020 14:20 578 0 Общество
Цьогоріч на Кіровоградщині відремонтують рекордну кількість мостів

5 мостів і 7 водопропускних споруд на дорогах загального користування місцевого значення підлягають ремонту в рамках президентської програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині. Про це повідомив директор державного підприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» в області Анатолій Зорькін.

На виконання робіт скерували 130 млн. 183 тис. грн.

- Наразі ми завершили капітальний ремонт мосту на ділянці дороги О121101 Новгородка-Iнгуло-Кам’янка у Новгородківському районі та мосту на ділянці дороги С121801 Олiмпiадiвка у Петрівському районі. На інших трьох мостах у Знам’янському, Олександрійському та Кропивницькому районах обсяг виконаних робіт становить понад 95%, – уточнив Анатолій Зорькін.

Він додав, що на трьох локаціях підрядникам залишилося встановити необхідні дорожні знаки, нанести розмітку та завершити монтаж двох типів огорожі.

Як повідомляє начальник служби автомобільних доріг в області Ігор Вишневський, у цьому році заплановано відремонтувати понад 210 погонних метрів покриття мостів на дорогах державного значення.

- Ремонт мосту в селі Велика Виска на стадії завершення. Витратили близько 10 млн. грн. Наразі ведуться роботи на двох мостах у селі Братолюбівка та селі Покровське, - зазначив Ігор Вишневський.

Читайте також: На Кіровоградщині тривають капітальні ремонти мостів

В Онуфріївському районі на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь тривають роботи з реконструкції двох мостів. Об’єкти є перехідними на наступний рік. У цьому році планують витрати на ремонт 24 млн. грн.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий