Які обмеження несе за собою "помаранчева" зона у Кропивницькому

3 нояб 2020 11:50 1672 0 Медицина
Які обмеження несе за собою "помаранчева" зона у Кропивницькому

Сьогодні, 3 листопада, під час брифінгу очільниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук роз’яснила кропивничанам, що таке помаранчева зона, в яку Кропивницький потрапив зі вчорашнього дня, і які обмеження почнуть діяти для містян.

Про це йдеться у ФБ міської ради.
 
В помаранчеву зону Кропивницький зайшов через стрімкий ріст захворюваності на коронавірус та завантаженість ліжок. Нині вони заповнені на 50% - 75%, не враховуючи у дитячих та пологових відділеннях, пояснила Оксана Макарук. За офіційними даними МОЗ України, станом на сьогодні в Кіровоградській області захворюваність на 100 тисяч осіб — 114,7, тоді як контрольний показник — 40 на 100 тисяч.
 
- Критерії оцінюються і затверджуються Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів, - пояснила Оксана Макарук. - Нині на лікуванні перебуває 102 пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID-19. За добу додалося двоє померлих, захворіло 5 медичних працівників та дві дитини: віком 8 років з Долинської та 10 місяців з Новоукраїнського району.
 
Помаранчева зона несе за собою низку обмежень, повідомила Оксана Макарук, зокрема це:
проведення масових заходів за участі більше 20 осіб
  • робота закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів
  • планові госпіталізації в лікарнях
  • спортзали, фітнес-центри, заклади культури
  • прийом нових змін в дитячі табори
  • обмеження жовтої і зеленої зон зберігаються.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий