Відкрий свій Китай: ПриватБанк почав випуск карт UnionPay

3 нояб 2020 11:28 319 0 Новости компаний
Відкрий свій Китай: ПриватБанк почав випуск карт UnionPay
 
ПриватБанк першим в Україні відкриває випуск платіжних карток міжнародної системи UnionPay International, якими можна розплачуватися в Китаї, Україні і ще більше 170 країн світу, а також користуватися ексклюзивними пропозиціями і знижками UnionPay
 
 
Як повідомили в банку, клієнти ПриватБанку можуть оформити безконтактні кредитні картки UnionPay "Універсальна" рівня Classic та Gold і отримати їх з 6 листопада в столичних відділеннях банку. Найближчим часом ПриватБанк і UnionPay планують запуск цифрових платіжних продуктів, які дозволять використовувати переваги платіжної системи без відвідування банку й отримання фізичних карток.
 
- Випуск ПриватБанком перших українських карток UnionPay - це нові можливості для наших клієнтів і банку в рамках інтеграції до світової фінансової системи. Ці картки в першу чергу будуть корисні тим, хто часто подорожує в Китай, країни Південно-східної Азії або веде бізнес з китайськими партнерами. Крім того, картки ПриватБанк UnionPay відкривають українцям нові переваги глобального шопінгу на торгових майданчиках - партнерах найбільшої світової платіжної системи, - зазначив голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл.
 
- Ми цінуємо наше співробітництво з такими професіоналами як ПриватБанк, місія яких у наданні фінансових послуг найвищої якості. Банк першим запустив співпрацю з UnionPay в Україні і ми сподіваємося на колосальний успіх наших спільних проектів! - сказав Олексій Шевцов, представник платіжної системи в регіоні.
 
Починаючи з грудня 2019 року користувачі платіжних карток UnionPay можуть використовувати їх в мережі ПриватБанку - розплачуватися в готелях, ресторанах і торгових точках Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Також за допомогою карток UnionPay можна знімати готівку в банкоматах ПриватБанку по всій країні.
 
UnionPay International надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 179 країнах світу. Картки UnionPay емітується в більш ніж 61 країнах. UnionPay International забезпечує високоякісні, економічно ефективні та безпечні транскордонні платіжні послуги для найбільшої в світі клієнтської бази власників карток, забезпечуючи зручні місцеві послуги швидко зростаючої кількості глобальних власників карток UnionPay і торгово-сервісних підприємств.
 
На сьогоднішній день на частку UnionPay припадає найбільший в світі обсяг
витрат за картками.
 
Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий