На Кіровоградщині пройшла перевірка Петрівської виправної колонії (ФОТО)

30 окт 2020 09:55 565 0 Общество
На Кіровоградщині пройшла перевірка Петрівської виправної колонії (ФОТО)
 
Керівник обласної прокуратури відвідав Петрівську виправну колонію. 
 
29 жовтня  керівник Кіровоградської обласної прокуратури Володимир Твердохліб відвідав державну установу «Петрівська виправна колонія (№49)». Колонія належить до максимального рівня безпеки, у якій утримуються засуджені чоловіки за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, які повторно відбувають покарання у місцях позбавлення волі за аналогічні злочини.
 
У ході візиту керівник обласного відомства оглянув територію установи виконання покарань: відвідав дільницю посиленого контролю, дисциплінарний ізолятор, приміщення для проживання засуджених, їдальню, виробничі та  комунально-побутові об’єкти.
Після обходу території Володимир Твердохліб здійснив прийом засуджених.
 
На особистий прийом до керівника обласної прокуратури звернулося кілька осіб. Звернення стосувалися окремих питань кримінального та кримінального процесуального законодавства України, уточнення строків відбування покарань, питань паспортизації та медичного забезпечення.    
В ході особистого прийому та обходу установи виконання покарань скарг засуджених на порушення їхніх прав, у тому числі щодо умов тримання, не надходило.    
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий