«Золотой Век» здобуває в Одесі дві впевнені перемоги!

• 21 жовт. 2020 13:03
  • 946
    • Новина «Золотой Век» здобуває в Одесі дві впевнені перемоги! Ранкове місто. Кропивницький

Минулої суботи у першій грі другого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» на виїзді не залишив шансів одеському «СДЮСШОР-ЮГ БАСКЕТ-БИПА-2» – 118:67 (23:22, 34:8, 23:23, 38:14).

Вже у другій чверті звітного протистояння досвідчені кропивничани вирішили долю переможця в першій грі, декласувавши одеситів, – 34:8. Оговтатися від такого удару господарям, які фактично на рівних протистояли «золотим» у перші десять хвилин зустрічі, так і не вдалося.

Після великої перерви підопічні Андрія Бабенка продовжували контролювати хід поєдинку, який без проблем довели до розгромної перемоги. Природно, за таких обставин, головний наставник кропивничан порівняно з попереднім матчем дав більше ігрового часу молоді. Зокрема, черговий шанс отримав Артур Коміссаров, який записав сьогодні до свого активу 6 очок та 3 підбирання.

Найрезультативнішими ж гравцями у складі «Золотого Века» традиційно стали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 41 очко, 13 підбирань), Антон Мельнік (дабл-дабл – 33 очки, 11 підбирань), Богдан Ткаченко (10 передач, 9 очок), Іван Рибченко (13 очок), Богдан Сосой (9 передач, 8 очок), а також Дмитро Баранов (8 очок, 4 передачі), який повернувся «в обойму» команди Андрія Бабенка.

Наступного дня відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «BIPA-ODESA-2-SDUSHOR» – БК «Золотой Век» (Кро-пивницький).

І у другому матчі кропивницька команда святкувала впевнену перемогу. У першій чверті гри гості здобули 8 очок, у другій – 20. У третій чверті підопічні Андрія Бабенка не збавляли оберти – плюс 15 очок. А от в четвертій чверті матчу гості грали експериментальним скла-дом і зіграли на рівних.

Матч завершився з рахунком 116:76 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав аж 39 очок. У складі господарів найрезультативнішим гравцем став Олександр Орешин – 21 очок.

31 жовтня – 1 листопада БК «Золотой Век» вдома зіграє зі ще однією одеською командою – «Одеса-2».
    «BIPA-ODESA-2-SDUSHOR» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 76:116 (17:24, 13:33, 20:35, 26:24)
    БК «Золотой Век»: Мельнік (23 очка+ 12 підбирань + 5 результативних передач), Дробязко (39+22+1), Рибченко (13+4+2), Сосой (12+2+11), Ткаченко (7+1+4), Коміссаров (6+3+4), Рад-ченко (8+1+2), Баранов (8+4+2).