Росія виходить з міжнародних консультацій щодо збиття МН17

16 окт 2020 13:02 106 0 Политика
Росія виходить з міжнародних консультацій щодо збиття МН17
 
Дмитро Кулеба та Стеф Блок обговорили вихід Росії з консультацій щодо збиття МН17, інформує Урядовий портал.
 
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефом Блоком.
 
Ключовою темою розмови стала взаємодія у притягненні винних за збиття МН17 в рамках судових процесів в Нідерландах та міжнародних судових інстанціях.
 
Міністри обговорили вихід Російської Федерації з тристоронніх консультацій з Нідерландами та Австралією щодо міжнародно-правової відповідальності за збиття літака.
 
- Вихід РФ з консультацій щодо МН17 — це промовисте свідчення її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року у небі над Донбасом, — заявив Дмитро Кулеба.
 
Міністр наголосив, що Україна, натомість, завжди була відкритою до співробітництва та надавала всю необхідну інформацію голландським органам влади у зазначеній справі.
 
Міністри домовилися продовжувати співробітництво з метою встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності.
 
Стеф Блок позитивно оцінив приєднання України як третьої сторони до міждержавного позову Нідерландів проти Російської Федерації в Європейському суді з прав людини.
 
 
Нагадаємо, 17 липня 2014 року на сході України був збитий літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines рейсу MH17. В авіакатастрофі загинули всі 298 осіб, що знаходилися на борту. Літак виконував рейс "Амстердам — Куала-Лумпур". Більшість загиблих — 196 осіб — були громадянами Нідерландів.
 
Уряд Нідерландів вирішив подати позов проти Росії до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) за її роль в катастрофі рейсу MH17 Малазійських авіаліній над Донбасом в 2014 році. 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий