Кіровоградщина: ТОВ «Світловодськпобут» повернули у комунальну власність

13 окт 2020 11:57 381 0 Общество
Кіровоградщина: ТОВ «Світловодськпобут» повернули у комунальну власність
 
Рішення суду щодо повернення у комунальну власність 50% майна СП ТОВ «Світловодськпобут» набрало законної сили.
 
Центральним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу відповідача на рішення суду, яким задоволено позов Знам’янської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Світловодської міської ради до СП ТОВ «Світловодськпобут» та державного реєстратора про визнання протиправною та скасування реєстраційної дії про зміну складу засновників та виключення Світловодської міської ради з переліку засновників товариства.
 
Наразі рішення господарського суду Кіровоградської області від 20 листопада 2019 року щодо повернення територіальній громаді м. Світловодська 50% майна СП ТОВ «Світловодськпобут», захопленого шляхом рейдерських дій, залишено без змін.
Відзначимо, що вартість комунальної частки у статутному фонді СП ТОВ «Світловодськпобут», становить 45,8 млн.грн.
Рішення суду набрало законної сили.
 
 
Довідково:
Знам’янська місцева прокуратура у судовому порядку вимагала визнання протиправними та скасування реєстраційної дії державного реєстратора,  здійсненого під час ним запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, внаслідок яких Світловодську міську раду протиправно виключено з переліку учасників спільного теплогенераторного підприємства у м. Світловодську із часткою 50% у статутному капіталі та визначено єдиним учасником зазначеного підприємства мешканця Полтавської області.
 
Державний реєстратор за заявою керівника зазначеного підприємства всупереч вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» під виглядом виправлення неіснуючої технічної помилки фактично провів реєстрацію змін до відомостей про розмір статутного капіталу, часток у ньому, складу учасників без визначених Законом підстав та за відсутності необхідних документів.
 
50% частки Світловодської міської ради у статутному капіталі даного підприємства складається із 5 цілісних майнових комплексів котелень, транспортних засобів, іншого обладнання. Згідно з експертним висновком ринкова вартість лише зазначених комплексів котелень складає 45 млн.грн.
 
Господарським судом області вказаний позов прокуратури задоволено у повному обсязі - 50% майна СП ТОВ «Світловодськпобут» повернуто територіальній громаді Світловодська.
 
Пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий