Кропивницькі рятувальники здобули "золото" в змаганнях з волейболу

12 окт 2020 09:30 549 0 Спорт
Кропивницькі рятувальники здобули "золото" в змаганнях з волейболу
 
9 жовтня відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Кіровоградського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" у Кропивницькому відбулись змагання з волейболу в рамках "Динаміади-2020".
Участь у змаганнях взяли 6 команд – представники силових структур Кіровоградщини, серед них – спортсмени-рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області.
 
Волейбол – командний вид спорту, правила якого вимагають точних, ефективних атакувальних дій кожного спортсмена відповідно до визначеної позиції на майданчику, та одночасно – команда має діяти як єдиний організм, щоб забезпечити перемогу. Так само діють при виконанні професійних обов’язків рятувальники – кожен виконує свої функції при ліквідації надзвичайних подій чи ситуації, але при цьому лише злагодженість дій може гарантувати перемогу над пожежами чи іншим лихом. Зважаючи на це, спортивні змагання допомагають рятувальникам не лише тримати відмінну спортивну форму, але й тренують вміння працювати в команді.
 
 
Сьогодні У ДСНС в області представили 10 спортсменів-рятувальників: Валіхновський Владислав (тренер команди), Чорноіваненко Олександр, Толкач Станіслав, Земба Дмитро, Забілястий Олександр, Турецький Ігор, Савчук Едуард, Наводничий Владислав, Трембич Олександр, Татарчук Микола. Представник команди – Олег Твердоступ.
 
Запекла боротьба за перше місце розгорнулась між рятувальниками і представниками ГУ Нацполіції у Кіровоградській області. Проте сьогодні абсолютну перемогу здобули наші спортсмени. Третє місце у спортсменів СБУ.
Щиро вітаємо наших колег та бажаємо, щоб тріумф нашої команди тривав завжди!
 
У ДСНС України у Кіровоградській області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий