Кропивницький готовий до початку нового опалювального сезону

9 окт 2020 10:34 186 0 Экономика
Кропивницький готовий до початку нового опалювального сезону
 
 
Теплове господарство Кропивницького організаційно і технічно підготовлене до пуску тепла з початком нового опалювального сезону 2020-2021 років. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС у четвер, 8 жовтня.
 
- Станом на жовтень поточного року КП «Теплоенергетик» вже уклало необхідні угоди з  НАК «Нафтогаз України» на постачання природного газу та ВАТ «Кіровоградгаз» на його розподіл по всіх категоріях споживачів, - відзначив Андрій Райкович. -  Понад це, наше комунальне теплогенераторне підприємство отримало в НАК «Нафтогаз України» планові номінації, тобто обсяги, споживання природного газу.
 
Головне управління житлово – комунального господарства, у свою чергу, підготовило та розмістило для публічного ознайомлення на офіційному сайті міської ради Кропивницького проєкт рішення «Про початок опалювального сезону 2020/2021 року», який буде внесено на чергове засідання виконавчого комітету, що відбудеться 13 жовтня. Відповідно до пункту 1 даного рішення, опалювальний сезон у Кропивницькому буде розпочато, як тільки середньодобова температура повітря впродовж трьох діб поспіль не перевищуватиме вісім градусів тепла.
 
Паралельно завершили підготовку до роботи в осінньо-зимових умовах і всі установи соціальної культурної інфраструктури обласного центру. Необхідні акти готовності до прийому тепла отримали 100% закладів освіти і охорони здоров’я, а це: 37 ДНЗ, 39 ЗОШ та 11 медичних установ. Житловий фонд комунальної власності підготовлений до опалювального сезону на 98%.
 
Серед проблемних питань цьогорічного входження міського комунального господарства в зиму, Андрій Райкович назвав затримку процесу реструктуризації боргів теплогенераторних підприємств України у зв’язку з існуванням різниці в тарифах, зокрема для населення. У випадку КП «Теплоенергетик мова йде про суму в 166,5 мільйонів гривень. Крім того, 14,6 мільйонів гривень кропивницьким тепловикам завинили у ДП «Енергоринок» за поставлену електроенергію.
 
- Ми звернулися з листами на адресу усіх центральних державних органів влади щодо важливості і необхідності якнайшвидшого прийняття Верховною Радою України Закону 1730 про реструктуризацію боргів теплогенераторних підприємств через різницю в тарифах та щодо суттєвого боргу “Енергоринку” , - повідомив Андрій Райкович.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий