Кропивницький: Отримати власну землю через п’ять років

7 окт 2020 17:09 394 0 Общество
Кропивницький: Отримати власну землю через п’ять років
 
Минулого тижня за участі голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Лещенка відбулася зустріч з членами садового товариства «Колос», що розташований на території Созонівської сільської ради Кропивницького району.
 
Близько сотні членів товариства останні п’ять років безуспішно намагалися оформити свої ділянки площею від 5 до 12 соток.
Як зазначила бухгалтерка садового товариства «Колос» Ганна Карпенко, вони зверталися до ГУ Держгеокадастру із заявами, але отримували відмови. Коли ж звернулися до теперішнього керівника, то нарешті отримали позитивний результат.
Під час зустрічі керівниця Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Оксана Панчук видала трьом громадянам накази про передачу земельних ділянок у приватну власність.
 
Представники садового товариства «Колос», які прийшли на зустріч з Романом Лещенком, подякували керівництву Держгеокадастру, бо вже  й не сподівалися, що їхня проблема може вирішитися.
 
– Максимальна наближеність до проблем людей. На це я завжди націлюю усіх фахівців, зокрема керівників Головних управлінь. Коли Оксана Станіславівна поінформувала мене про цю проблему, я підтримав свою колегу у бажанні допо-могти вам. Держгеокадастр має бути державним органом, який вирішує проблеми громадян, а не штучно створює їх. Це курс, за яким ми рухаємось зараз як організація. На цьому неодноразово наголошував і Президент Володимир Зеленський, який прагне покращення життя всіх наших громадян. Тож не сумнівайтеся, що ваше питання буде позитивно вирішене, – зазначив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.
 
Найближчим часом, відповідно до чинного законодавства, будуть опрацьовані й звернення інших громадян, які входять до цього кооперативу, котрі вже написали чи збирають документи для написання заяви щодо надання дозволу на приватизацію земельної ділянки для ведення садівництва.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий