Кропивницький: Члени ДВК на спецдільницях повинні пройти ПЛР-тест

6 окт 2020 13:34 411 0 Политика
Кропивницький: Члени ДВК на спецдільницях повинні пройти ПЛР-тест
 
Щоб потрапити на спецдільницю у день виборів – потрібен ПЛР-тест. Про це пише у ФБ Кіровоградська ОДА.
 
 
- Пандемія коронавірусу вплинула на те, як проводитимуть цьогорічні місцеві вибори. Про це під час апаратної наради зауважив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Костянтин Яцук.
 
- Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть проголосувати за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20:00 23 жовтня подати заяву з довідкою з лікарні про стан здоров’я, чи перебування на самоізоляції. 25 жовтня виборці на самоізоляції мають показати документ, який підтверджує особу. Члени комісії мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку, а після відвідування змінювати засоби захисту,- уточнив Костянтин Яцук. 
 
- У разі виявлення в когось із членів виборчої комісії COVID-19, всім іншим членам комісії дозволяється продовжувати працювати, але за умови, що вони не мають симптомів респіраторних захворювань.
 
- ПЛР-тести уряд рекомендує робити не всім членам комісій, а тільки тим, які будуть працювати на спеціальних дільницях – у лікарнях. Їх рекомендують зробити за три доби до виборів. Те саме стосується поліцейських та офіційних спостерігачів, – додала головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.
 
Членам ДВК, які працюватимуть на спеціальних дільницях, ПЛР-тести робитимуть безкоштовно.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий