Чи потрібно безробітному члену ДВК зніматися з обліку у центрі зайнятості?

25 сент 2020 14:10 447 1 Экономика
Чи потрібно безробітному члену ДВК зніматися з обліку у центрі зайнятості?
 
Якщо безробітні є членами виборчих комісій і беруть участь виключно у підведенні підсумків голосування на місцевих виборах в Україні, чи повинні вони зніматись з обліку в центрі зайнятості?
 
Відповідно до статті 212 Виборчого кодексу України, праця, яка пов'язана з організацією підготовки і проведення виборів особами, визнаними в установленому законом порядку безробітними, не є підставою для зняття цих осіб з обліку в центрах зайнятості як таких, що шукають роботу, або для припинення виплати їм допомоги по безробіттю.
 
Таким чином, оплачувана робота члена виборчої комісії не є підставою для припинення його реєстрації як безробітного, та припинення виплати йому допомоги по безробіттю.
 
Члени виборчої комісії можуть виконувати свої повноваження з оплатою праці як протягом усього періоду повноважень комісії, так і протягом частини періоду повноважень, у тому числі, в день голосування та дні встановлення підсумків голосування.
 
І в тому, і в іншому випадку члени комісій не позбавляються статусу безробітного.
 
Кіровоградський обласний центр зайнятості
 
Комментарии
Author avatarЯрина Соловко28 сент. 2020 г., 17:17:21

Скажіть , будь ласка, якщо ти є чоеном двк чи мождна пісоя того стати у центр зайнятості по безробіттю ?

Оставить комментарий