ПриватБанк здійснив більше мільйона транзакцій з Європи до України

24 сент 2020 09:40 256 0 Новости компаний
ПриватБанк здійснив більше мільйона транзакцій з Європи до України
 
З початку 2020 року TransferGo та ПриватБанк за допомогою онлайн сервісів здійснили більш ніж 1,1 млн грошових переказів із Європи до України на суму понад 240 мільйонів євро, що на 82 % більше, ніж за відповідний період 2019 року.
 
 
За даними ПриватБанку, середня сума переказу в 2020 році залишається на рівні 2019 року та становить 220 евро. Що демонструє зростання  попиту користувачів на  цілодобовий і зручний цифровий продукт без відвідування відділень і додаткових дій на стороні отримувача переказу.
 
- Все більше українців віддають перевагу міжнародним грошовим переказам онлайн з зарахуванням на картку. Так, наприклад, у цьому році більше 1,4 мільйона наших клієнтів скористалися онлайн послугою міжнародних грошових переказів, здійснивши транзакцій на 40% більше, ніж у 2019 році, – коментує Марія Страшко, керівник департаменту міжнародних грошових переказів ПриватБанку.
 
- Оскільки ринок має досить високий потенціал, разом із нашим партнером TransferGo ми й надалі сприятимемо просуванню міжнародних грошових переказів онлайн, які є зручними для клієнтів.
 
 
Зарахування переказів TransferGo на картки ПриватБанку проводиться без комісії і 24/7/365. 
Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий