Кропивницький: Подружжя з чотирма донечками отримали квартиру у новобудові

21 сент 2020 09:44 1394 1 Общество
Кропивницький: Подружжя з чотирма донечками отримали квартиру у новобудові
 
До Дня міста багатодітна родина з Кропивницького отримала квартиру і сертифікат на її упорядкування, інформує сайт міської ради.
 
Навесні у Кропивницькому сталося справжнє диво – у сім’ї Анастасії та Владислава Валіхновських на світ з’явилося четверо дівчаток, які вмить стали відомими на всю країну.
 
Сестрички – ідентичні близнючки, а вірогідність народження таких дітей – один випадок на тринадцять мільйонів! Це перша четвірня в області за останні щонайменше 30 років.
 
Питанням номер один для такої великої родини – власне житло. І вчора мама і тато чотирьох донечок вже обрали для своєї родини трикімнатну квартиру у новобудові, яку завершує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
 
Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня міста родина Валіхновських отримала подарунок і від міської влади.
 
Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов вручили щасливому сімейству сертифікат на 500 тисяч гривень на ремонт та облаштування житла і святкові подарунки для малечі.
 
- Щиро бажаємо, щоб у вашій новій оселі завжди панували мир, злагода і добробут! – побажали керівники міста Анастасії та Владиславу Валіхновським та їхнім донечкам.
 
 
 
Комментарии
Author avatarНаталя Кривошей21 сент. 2020 г., 10:03:16

В недобудові, а не новобудові. Той будинок 30 років будують, він не введений в експлуатацію

Оставить комментарий