У підрозділах ДСНС Кіровоградщини відкрито сім вакансій

17 сент 2020 19:13 500 0 Экономика
У підрозділах ДСНС Кіровоградщини відкрито сім вакансій
 
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у працівниках підпорядкованих підрозділів У ДСНС у Кіровоградській області.
Роботодавці області потребують 7 працівників на посади начальника чергової частини, інженера, водіїв автотранспортних засобів та машиніста бульдозера (будівельні роботи).
 
Зокрема, два водія автотранспортних засобів потрібні до пожежно-рятувальної частини на Знам’янщині (заробітна плата – 10163 грн). Також по 1 вакансії водія є актуальними у аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення на Кропивниччині (заробітна плата – 10000 грн) та пожежно-рятувальній частині на Устинівщині (заробітна плата – 6000 грн).
 
Так, на Кропивниччині потрібні начальник медико-санітарної частини (заробітна плата – 11 100 грн), інженер з нагляду за будівництвом (заробітна плата – 8280 грн) та машиніст бульдозера (будівельні роботи) (заробітна плата – 6448 грн).
 
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, а також Знам’янської міськрайонної та Устинівської районної філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.
 
 
Відділ організації надання послуг роботодавцям 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий