Поліцейські з Кіровоградщини здобули перемогу на турнірі силових видів спорту

15 сент 2020 19:40 911 0 Спорт
Поліцейські з Кіровоградщини здобули перемогу на турнірі силових видів спорту
 
Поліцейські з Кіровоградщини здобули перемогу в абсолютній першості з жиму лежачи на міжнародному турнірі силових видів спорту.
 
Упродовж 11-13 вересня в місті Генічеську відбувся п’ятий міжнародний турнір силових видів спорту «International Azov power cup» федерації WPL за участі більше 150 спортсменів. Кіровоградщину представляли троє поліцейських-атлетів – Ігор Германович та Руслан Козак із роти поліції особливого призначення ГУНП в області та Олександр Шаповалов із управління патрульної поліції області.
 
 
Правоохоронці змагалася у таких дисциплінах як жим штанги лежачи, станова тяга, підняття штанги на біцепс та силова двійка і чортова дюжина.
 
 
Під час турніру поліцейські продемонстрували дуже високий рівень підготовки, загартованість та волю до перемоги. У підсумку змагань у жимі штанги лежачи в категорії до 100 кг Ігор Германович посів перше місце з результатом 205 кг, а Олександр Шаповалов – друге з результатом 200 кг.
 
 
Крім того Ігорю була надана четверта спроба для встановлення рекорду федерації, яка виявилася вдалою. Спортсмен «підкорив» вагу 207,5 кг при власній вазі 97 кг, таким чином встановивши новий рекорд WPL.
 
Загалом поліцейські з Кіровоградщини посіли перше та друге місця в абсолютній першості з жиму лежачи. У становій тязі Руслан Козак став другим в категорії до 100 кг із результатом 270 кг і також потрапив на другу сходинку в абсолютній першості.
 
 
У силовій двійці та в підняті штанги на біцепс правоохоронці посіли другі місця, а в чортовій дюжині Олександр Шаповалов виборов «золото».
Крім того Руслан Козак отримав подяку від керівництва федерації WPL за високу фізичну активність та розвиток спортивного руху в Кіровоградській області і був нагороджений пам’ятним годинником.
 
 
Спортсмени висловлюють вдячність керівництву поліції області, відомчого спортивного клубу «Олімп» та представникам тренінгового центру за всебічну підтримку і допомогу у підготовці та сприяння щодо участі правоохоронців у турнірі.
 
Управління кадрового забезпечення
поліції Кіровоградської області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий