Кабінет Міністрів схвалив проєкт Держбюджету на 2021 рік

15 сент 2020 17:44 129 0 Экономика
Кабінет Міністрів схвалив проєкт Держбюджету на 2021 рік
 
Кабінет Міністрів схвалив проєкт Державного бюджету на 2021 рік.  Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 14 вересня. Про це пише Урядовий портал
 
- Сьогодні Уряд подасть проєкт Держбюджету на 2021 рік до Верховної Ради. Проєкт основного фінансового документа країни є збалансованим та відповідає конкретним викликам сьогодення. Основна увага: підтримка громадян та бізнесу, новий поштовх розвитку регіонів, продовження оновлення інфраструктури. В проєкті бюджету збільшені як соціальна складова, так і видатки розвитку. Уряд розраховує на конструктивну співпрацю з Парламентом та оперативне прийняття цього документа, - зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
 
- Проєкт бюджету-2021 є реалістичним та збалансованим, ґрунтується на макроекономічному прогнозі, який було ухвалено Урядом у липні цього року. По суті це бюджет можливостей для розвитку економіки та підтримки наших громадян і бізнесу в умовах «перезапуску» економіки після удару пандемії коронавірусної хвороби, - прокоментував Міністр фінансів Сергій Марченко.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий