Кропивницькі футболісти з тріумфом програли полтавчанам

• 13 вер. 2020 11:59
  • 889
    • Новина Кропивницькі футболісти з тріумфом програли полтавчанам Ранкове місто. Кропивницький
    У Кропивницькому відбувся другий матч у новому чемпіонаті України серед аматорів.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Зірка".

На власному полі юні кропивничани розгромно поступилися СК «Полтава» - 0:7.

Ще після минулого матчу з ФК «Вовчанськ» наставник «Зірки» Самір Гасанов відзначав, що його хлопцям, старшому з яких ледь виповнилося 18-ти, важко протягом усього поєдинку протистояти досвідченим й фізично міцним конкурентам. Тож, б’ються випускники Академії ФК «Зірка» допоки вистачає сил та швидкості.

Так вийшло й в протистоянні з полтавчанами, більшість яких мають досвід на високому професіональному рівні. І по першому тайму не можна було сказати, що справа дійде до розгрому господарів. Господарі дуже впевнено та надійно захищалися, а коли суперники все ж загрожували нашим воротам, то виручав 15-ти річний голкіпер Лев Нікітчук. Тричі страж воріт «зіркових» дійсно рятував свою команду після небезпечних ударів із різних дистанцій. При цьому підопічні Саміра Гасанова декілька разів вибігали в швидкі контрвипади й змушували працювати захисників та воротаря СК «Полтава».

Та все ж на 39-й хвилині гості реалізували свою ігрову та територіальну перевагу. Після подачі кутового наші захисники не встигли завадити пробити із меж штрафного майданчика Вадиму Підлепичу. М’яч від стійки таки потрапив до сітки воріт Лєва Нікітчука – 0:1. До перерви рахунок не змінився, хоча ще двічі гості вибачили суперникам.

А ось у другому таймі полтавчани додали в швидкості й наші футболісти вже не встигали за суперниками. Як наслідок, в захисті стали виникати вільні зони, чим вправно користалися підопічні Володимира Сисенка. Коли ж у наші ворота швидко влетів другий м’яч після провалу в центрі захисту, то впевненість, яка була в першому таймі, в господарів зникла. Ну й досвідчені полтавчани вже повністю домінували й згодом, після метушні в штрафному майданчику, забили втретє. Та й фарт був на боці наших суперників, коли м’яч після звичайного прострілу опинився в дальньому куті воріт «Зірки» - 0:4. Ще двічі гості забили з пенальті, а одного разу захисник «зіркових», намагаючись врятувати ситуацію, вразив власні ворота Тож, доволі болюча поразка юної команди Саміра Гасанова, яка продовжує вчитися на власних помилках та набиратися досвіду в протистояннях з досвідченими конкурентами.

«Зірка» (Кропивницький) – СК «Полтава» (Полтава) - 0:7 (0:1).

12 вересня 2020 року (субота). Початок о 15:00. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. Температура: +28 С. Освітлення: природне. 0 глядачів. Чемпіонат України серед аматорських команд, груповий етап, група 3, 1 коло, 2 тур.
    Арбітр: Попов Павло (Дніпро).
    Асистенти арбітра: Чабан Олексій (Запоріжжя), Холковський Богдан (Запоріжжя).
    Четвертий арбітр: Розіграй Владислав (Кропивницький).
    Спостерігач арбітражу: Чижевський Павло (Київ).
    Компенсований час: 1 – 2.
    «Зірка»: 96. Нікітчук Лев, 68. Тилоха Роман, 57. Самсоненко Олександр (57. Бобошко Богдан, 87), 80. Кіяниця Владислав, 65. Жако Даниїл, 49. Манастирний Олег, 70. Білан Даниїл, 79. Жданович Олексій, 75. Тонконоженко Сергій (47. Денисов Тимур, 86), 91. Кравченко Артем (52. Постний Андрій, 62), 26. Соловей Кірілл (58. Шаповал Богдан, 70). Запасні гравці: 74. Коюда Костянтин, 56. Грабенко Дмитро. Головний тренер: Гасанов Самір.
    СК «Полтава»: 13. Тельнов Максим (35. Старовойтов Віталій, 74), 17. Томенко Олександр, 18. Червонцев Олег (16. Попов Олександр, 83), 22. Підлепич Вадим, 2. Савенков Андрій (21. Власенко Руслан, 76), 6. Пономаренко Олександр, 7. Абазов Беслан, 8. Карась Євген, 9. Собко Віталій (23. Зоря Роман, 70), 11. Кірпіченко Роман (10. Горбунов Дмитро, 58), 24. Куімов Дмитро. Головний тренер: Сисенко Володимир.
    Голи: 0:1, Підлепич Вадим (39); 0:2, Карась Євген (48); 0:3, Савенков Андрій (55); 0:4, Томенко Олександр (60); 0:5, Куімов Дмитро (69, пен); 0:6, Кіяниця Владислав (76, авт), 0:7, Карась Євген (90, пен).
    Попередження: Савенков Андрій (19, неспортивна поведінка), Білан Даниїл (45+1, неспортивна поведінка), Самсоненко Олександр (52, неспортивна поведінка).