Кропивницький: Рух опору капітуляції закликає виступити проти «спільних патрулів»

10 сент 2020 15:13 616 3 Политика
Кропивницький: Рух опору капітуляції закликає виступити проти «спільних патрулів»
 
 
Останні домовленості Тристоронньої контактної групи про так звані «спільні патрулі» за участі «інспекторів» з ОРДЛО на українських позиціях - за межею розуміння та здорового глузду.
 
Такі кроки направлені на легалізацію так званих «ЛДНР», є приниженням українських воїнів, наругою над пам’яттю загиблих.
 
А тому сьогодні, о 18.30, Рух Опору Капітуляції, в рамках Всеукраїнської акції "РОК-інспекція "Ні капітуляції!", збереться під Кіровоградською ОДА, щоб роз’яснити ставленикам цієї влади на місцях різницю між "кроками до миру" та зрадою, капітуляцією.
 
 
Закликаємо усі національно-патріотичні сили Кропивниччини долучитися до нашої акції.
 
ГО Рух Опору Капітуляції
Комментарии
Author avatarАлександр Каспирович10 сент. 2020 г., 16:22:13

Потрібно не під ОДА збиратись і щось там пояснювати, а йти до військкомату, підписувати контракт і йти на схід робити конкретні справи по недопущенню капітуляції.

Author avatarМикола Лютий10 сент. 2020 г., 19:01:18

Без шагов навстречу ! Без доверия! Никогда этот огонь не потушить! Вы хотите столетней войны? С кем? Кто заступится? Запад? Вам мало уроков? Как те же поляки розоружали стрельцов по договору с с Россией! Если мы считаем их украинцами и гражданами нашей страны нужно идти навстречу друг другу без оружия!

Author avatarМикола Лютий10 сент. 2020 г., 19:06:44

Рух против капитуляции! Спросите сами себя?минские соглашения! Капитуляция? Кто их подписал? Икто будет выполнять? У государства Украина не может быть вечных врагов и вечных друзей! У государства Украина!есть свои вечные интересы!!

Оставить комментарий