Ще одна школа на Кіровоградщині перейшла на дистанційне навчання

10 сент 2020 12:48 751 0 Медицина
Ще одна школа на Кіровоградщині перейшла на дистанційне навчання

Школу в Новомиргодському районі перевели на дистанційне навчання.

Про це повідомляє "Утренний город".

- Школу у Капітанівці Новомиргородського району перевели на дистанційну форму навчання до 15 вересня через діагностований коронавірус у працівника навчального закладу, - повідомила заступниця начальника управління освіти й науки Кіровоградської ОДА Лідія Шатна.

У школі навчається 323 учня, працює 31 вчитель і 10 осіб технічного персоналу.

Читайте також: Освіта і пандемія. Що українці думають про дистанційне навчання? (ВІДЕО)

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук зауважила, що захворювання на коронавірусну інфекцію серед учнів шкіл не зафіксували.

У школі №14 у Кропивницькому захворіли двоє вчителів. По одному випадку інфікування зареєстрували в навчально-виховному комплексі в Червоному Яру Кропивницького району, ліцеї імені В. Сухомлина в Павлиші Онуфріївського району, школі в Капітанівці Новомиргородського району, дитячій музичній школі в Петровому, а також ліцеї №19 та музичному фаховому коледжі в Кропивницькому, - зазначила Надія Оперчук.

За її словами, епідеміологи за кожним окремим випадком визначили кола контактних осіб. Їх діагностика методом ПЛР уже розпочалась. У працівників, яких у лабораторному центрі вже встигли обстежити, результати тестувань негативні.
 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий