Кропивницькі атовці вимагають шанобливого ставлення від перевізників

9 сент 2020 13:25 556 0 АТО
Кропивницькі атовці вимагають шанобливого ставлення від перевізників
 
Про це повідомляє "Утренний город".
 
Учасник бойових дій на Сході України Євген Драгомирецький розповів про забезпечення у Кропивницькому пільгового проїзду у громадському пасажирському транспорті.
 
Згідно постанови Кабінету Міністрів в салонах маршруток, автобусів і тролейбусів діє обмеження на кількість посадочних місць. Також обмеженню підлягають категорії  пільговиків та час дії пільг. Наразі у Кропивницькому пільговий проїзд триває з 09 по 15 годину. Ці обмеження часто спричиняють конфлікти  в транспортних засобах.
 
Ветерани війни вимагають забезпечити належне виконання водіями маршруток правил перевезення згідно з чинним законодавством та сприяти розповсюдженню в салонах маршрутних таксі наліпок «Тут поважають захисників України».
- Ось зовсім недавно сталась ситуація, коли водій маршрутки №5 відмовив у пільговому проїзді військовому медику, при чому в грубій формі!, - висловив обурення  Євген Драгомирецький.
Також військові прагнуть створити раду ветеранів при  міськраді та залучити представника ветеранської спільноти до конкурсної комісії з визначення перевізників на території Кропивницького.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий