У Кропивницькому «Щасливу підкову» виборола команда дитячо-юнацького клубу «Моноліт»

26 авг 2020 19:07 614 0 Общество
У Кропивницькому «Щасливу підкову» виборола команда дитячо-юнацького клубу «Моноліт»
 
З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України на території кінно-спортивного комплексу «Княжий двір» відбувся спортивно-патріотичний захід «Щаслива підкова» серед команд установ і організацій міста.
 
У змаганнях, організованих та проведених за ініціативи відділення обласного відділення  Національного олімпійського комітету України та за сприяння управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та обласної федерації кінного спорту, взяли участь сім колективів, за які виступали: тренери-викладачі чотирьох комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міської ради, працівники дитячо-юнацьких клубів міста та спортивні журналісти місцевих засобів масової інформації.
 
В урочистому відкритті заходу взяли участь голова обласного відділення НОК України Олександр Кузьмін, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко, заступник начальника відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Вадим Бебко, директор міського іподрому Вікторія Вічірко. Учасники спортивного свята дружно заспівали Гімн України, а призер чемпіонатів України з кінного спорту Артем Рафальський урочисто підняв над спортивним комплексом синьо – жовтий прапор.
 
 
Перед початком змагань вихованці обласної федерації кінного спорту у показових виступах продемонстрували гармонійну взаємодію коня та вершника, виконуючи елементи виїздки та долаючи на коні перешкоди висотою 0,7 і 1,1 метра.
 
Зарядившись енергією, учасники змагань спробувати свої сили в цікавих спортивних конкурсах, велоестафеті, пересуванні на ходулях і стовбунах, манежній їзді та відповіли на запитання вікторини з історії виникнення державних символів та кінного спорту.
 
У напруженій боротьбі в загальнокомандному заліку перемогу завоювали представники дитячо-юнацького клубу «Моноліт». Срібні нагороди вибороли учасники з команди дитячо-юнацького клубу «Старт». Бронзовим призером стала команда КДЮСШ № 1.
 
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий