У Кропивницькому оголосили конкурс соцпроєктів

26 авг 2020 13:02 330 0 Общество
У Кропивницькому оголосили конкурс соцпроєктів


Виконавчий комітет міської ради Кропивницького оголосив конкурс з визначення програм, проєктів, заходів, розроблених міськими громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості, для виконання яких надається фінансова підтримка з бюджету міста у 2021 році.
Відповідно до рішення, прийнятого членами виконкому на своєму засіданні у вівторок, 25 серпня, для участі в конкурсі громадські об’єднання соціальної спрямованості мають подати  організатору  конкурсні пропозиції.


- Пріоритетні завдання програми, що подаються для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на забезпечення соціального захисту ветеранів, здійснення заходів статутними органами громадських об’єднань соціальної спрямованості, - наголосив заступник начальника управління соціальної підтримки міської ради Анатолій Орлов. -  Це можуть бути також відзначення святкових, пам'ятних, історичних та дат пов'язаних з вшануванням і увічненням пам'яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, відвідування військових поховань та військових пам'ятників, а також реалізації положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Кошти можуть бути спрямовані на проведення заходів з військово-патріотичного виховання, на  розвиток волонтерського руху, проведення спортивно-реабілітаційних та фізкультурно-оздоровчих заходів, здійснення заходів із соціального захисту осіб з інвалідністю, розроблення методичних видань з питань соціального захисту, соціальної адаптації, працевлаштування ветеранів та діяльності громадських об’єднань соціальної спрямованості без права їх подальшого використання в комерційних цілях,  проведення заходів з соціальної підтримки учасників АТО, ООС, членів їх сімей, членів сімей загиблих  чи померлих.

У межах конкурсу можуть бути підтримані проведення тренінгів, курсів, навчальних семінарів, конференцій, зустрічей у форматі засідань за круглим столом та інших інформаційнопросвітницьких заходів відповідно до тематики програми, видання брошур, буклетів, інформаційних листівок, підвищення інституційної спроможності громадських об’єднань соціальної спрямованості. проведення соціальних опитувань, фокусгруп, анкетувань тощо.


Конкурсні пропозиції подаються громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.


Для участі у Конкурсі громадські об'єднання соціальної спрямованості подають конкурсну пропозицію, яка повинна бути складена українською мовою та, відповідно до вимог, містити необхідний пакет документів.  Граничний обсяг фінансування Надання фінансової підтримки громадським об’єднанням соціальної спрямованості здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті міста на 2021 рік.


Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів бюджету міста однієї програми, проєкту, заходу, що подається для участі у конкурсі з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості, становить 120,0 тис. грн.
Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 137, м. Кропивницький. Телефон для довідок: 35 83 00.
Конкурсні пропозиції подаються протягом тридцяти календарних днів від дня оприлюднення оголошення про Конкурс на офіційному вебсайті Міської ради міста Кропивницького.

 

 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий