Очолити Кіровоградщину претендує екс-регіонал

26 авг 2020 09:05 9311 3 Политика
Очолити Кіровоградщину претендує екс-регіонал

На голову Кіровоградської ОДА претендує Андрій Назаренко.

Про це йдеться в оприлюдненій кандидатом декларації.

Одружений, має двох синів. Згідно декларації родина володіє трьома квартирами в Києві, годинниками марки ROLEX та двома автомобілями Лексус RX200 та Mercedes-benz C300.

Свого часу претендент уже працював на Кіровоградщині у команді екс-очільника Андрія Ніколаєнка.

Сьогодні, 26 серпня, Уряд має розглядати його кандидатуру на пост глави Кіровоградщини.

Ірина Лягул

Комментарии
Author avatarАлла Джеря26 авг. 2020 г., 14:12:47

Для області-важливо його професійні здібності!! Балонь! -не був регіоналом!! Але як красиво брав хабарі!! Досить вже травити людей! І вішати на них ярлики!!

Author avatarАлла Джеря26 авг. 2020 г., 14:19:26

І ще про "Наш Край!-зараз почнеться свистопляска навколо районного осередка!! Приїдуть активісти гостролери! Які будуть залякавати народ поверненням Януковича!! Засилям евреїв!! Всим чим можна і чим негоже!! Народження нової громади-її майбутне цих активістів не турбує!!Єдинний спосіб відійти від цих шабашів!! Здоровий глузд-зорового суспільства!!

Author avatarIvan Savka27 авг. 2020 г., 14:07:20

У людей різні погляди на партію"НАШ КРАЙ" Від негативних-мов це регіонали!! А те що регіоналами були вчителі лікарі медсестри ! Яке вони мають відношення до злочинів Януковича? Ніякого! На прикладі тільки одного району - Новоархангельского-якщо порівняти здобутки тих років! Перше місце в області по вирішенню соціальних питань! Найнижчий рівень безробіття! Це ті люди яких по цей день шельмують! Хотя вони в важкі роки 2014 -зробили більше за свої кошти !! Відправляти техніку спорядження-все для фронту-все для перемоги!!

Оставить комментарий