У Кропивницькому демонструють новий український фільм "Східняк" (ВІДЕО)

23 авг 2020 18:46 1611 0 Культура
У Кропивницькому демонструють новий український фільм "Східняк" (ВІДЕО)
 
Події розгортаються в зоні воєнних дій на Донбасі. Двоє добровольців «Борода» (Богдан Бенюк) і «Режисер» (Анатолій Максимюк) вирушають на пошуки свого взводного. Той має допомогти з матеріалами для укріплення позицій, щоб хоч якось захиститись від обстрілів, «Борода» називає себе корінним жителем Донбасу, він місцевий. «Режисер» з Івано-Франківщини, він творча натура. На побратимів чекає довгий напружений день, під час якого в них буде час поговорити про все, що турбує.
 
Військову драму «Східняк» зняв режисер та сценарист Андрій Іванюк. Він понад рік воював і на створення фільму його надихнуло бажання розповісти якомога ширшому колу людей якими бували дні на війні. За словами Іванюка, важливо аби бійців не сприймали стереотипно, а вміли побачити у кожному унікальну особистість. Прототипом героя з позивним «Режисер» став сам Андрій Іванюк. Прем’єрний показ фільму відбувся на Одеському міжнародному кінофестивалі влітку 2019 року.
 
 
- Це кіно лише починає свій вік, і найцінніше у ньому те, що щось таки закрадається після його перегляду в серці: це і співпереживання, і співчуття, комусь, можливо, перетискає горло, але найважливіший висновок — життя продовжується не дивлячись ні на що, — зазначив Богдан Бенюк, цитує прес-служба Харківської ВО "Свобода".
 
У Кропивницькому у кінотеатрі ПОРТАЛ стрічка демонструється о 16 30.
 
Жанр: Комедія
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий