Кіровоградщина: Нова очільниця обласної філармонії приступила до своїх обов'язків

21 авг 2020 14:45 1632 0 Культура
Кіровоградщина: Нова очільниця обласної філармонії приступила до своїх обов'язків

Сьогодні, 21 серпня, офіційно проголошено ім’я нового директора Кіровоградської обласної філармонії.

Цю місію виконав Олександр Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради, разом з начальником управління майном виконавчого апарату Андрієм Шепелем.

Церемонія представлення відбувалась безпосередньо у філармонійній залі, де зібрались всі творчі колективи та адміністрація мистецького закладу.

Олександр Чорноіваненко почав свою вітальну промову з теплих інтонацій і акцентував значну роль філармонії в цілому і особливо творчого колективу «Зоряни», які прославляють Кіровоградщину в усьому світі.

І вже потім перейшов до основної частини:

 - Я сьогодні прийшов представити вам Наталію Юріївну Агапєєву, яка виграла конкурс на посаду директора філармонії, абсолютно об’єктивно. Ця людина отримала найбільший досвід, вона є Заслуженим працівником культури України, має чимало державних відзнак та нагород. Разом вам все вдасться - продовжити усі гарні традиції філармоніїї. Я вдячний Миколі Івановичу Кравченко за їх розвиток абсолютно щиро, але я впевнений, що наразі, в нових умовах загрози від COVID, треба рухатись далі та оновлюватись відповідно до вимог часу. Ми прикладемо всі зусилля по добудові репетиційної зали для академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни»,вже йдуть підготовчі роботи, тендер провели, шукаємо кошти. Це наша зона відповідальності. Але перед тим, як підписати розпорядження та 5-річний контракт з новим керівником, Наталією Юріївною Агапєєвою, хотів би висловити вдячність заступнику директора Оксані Петрівні Буртовій, яка взяла на себе відповідальность в цей важкий період, і все вдалося - філармонію люблять і поважають люди.

Виступ Наталії Агапєєвої був лаконічним, але впевненим та душевним.

 - Повірте, що рішення про прихід у Храм мистецтва було для мене не простим. В галузі культури я працюю 33 роки, майже 25 з них – в управлінні культури. 9 років – на посаді директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею. І коли постало питання про керівника Кіровоградської обласної філармонії, я не одразу прийняла це рішення. Я з величезною повагою відношуся до тієї діяльності, до тієї колосальної роботи, яку проводив Микола Іванович Кравченко зі своїм колективом багато-багато років. Я бачила мистецькі проєкти філармонії, ми разом з ним їх готували. Відповідальність стосовно цього мистецького закладу лягає сьогодні на мене. Маю впевненість в тому, що ми зможемо підтримати ту величну планку, яка завжди була у Кіровоградської обласної філармонії. Я з великою шаною та повагою відношуся до кожного з вас - до тих, хто стоїть на сцені і тих, хто працює за сценою, як і до тих, хто готує ці виходи на сцену, забезпечує світло, якісне прибирання тощо. Я знаю, що таке ремонтні роботи, знаю, скільки ще треба зробити тут. В моїх програмах передбачено і добудову концертної зали, і ремонтні роботи, І придбання екрану, нової світової та звукової апаратури – усього, що потребує вирішення в філармонії. Шановні колеги. Я бажаю вам всім здоров’я, чекаю на підтримку та взаєморозуміння, щоб у нас все злагодилося найкраще. Дякую вам за довіру.

Читайте також: Кіровоградщина: Пошуки керівника Центру народної творчості тривають

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий